Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbitkilavuzu.com > kullanım kılavuzu > Evraklar

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit Versa ile tanışın. Bu hafif, su geçirmez akıllı saat, uygulanabilir bilgiler, kişiye özel kılavuz, ekran egzersizleri gibi özellikleriyle sizi sağlık ve fit olma hedeflerinize ulaştırıyor. Bildirimler, hızlı yanıtlar, uygulamalar, müzik ve 4 günü aşan pil ömrüyle gününüzü en verimli şekilde geçirin. Canlı aksesuarlar ve saat tasarımlarıyla istediğiniz tarzı yaratın.
*Pil ömrü kullanıma ve diğer faktörlere bağlıdır. Hızlı yanıt özelliği yakında sadece Android cihazlar için sunulacaktır.


 • Pandora istasyonlarından veya Deezer’dan kendi şarkılarınızı indirin (Abonelik gerekmektedir, Pandora sadece ABD’de mevcuttur)

 • Yüzme ve havuz egzersizlerinin takibi için 50 metreye kadar su geçirmez

 • Adet dönemlerinin takibi, semptomların ve adet döngüsünün kaydı için kadın sağlığı takip özelliği

 • PurePulse nabız ile dinlenme halindeki kalp atış hızı ve kalori yakma ölçümü

 • Eforu optimize etmek için egzersiz sırasında kalp atış hızı aralığının takibi

 • SmartTrack ile seçili sporların ve egzersizlerin otomatik takibi

 • Auto Pause ile daha doğru koşu istatistikleri

 • Uyku kalitesinin otomatik takibi ve sessiz, titreşimli alarm

 • Hafif, derin ve REM uyku aşamalarının takibi ve kişiselleştirilmiş bilgiler

 • Gün boyunca hedeflere ulaşmaya yardımcı olacak, kişiselleştirilmiş anımsatıcılar

 • Adım, mesafe, yakılan kalori, çıkılan basamak, saatlik aktivite ve aktif dakika takibi

 • Kişiselleştirilmiş rehberli nefes egzersizleriyle dinginlik

 • Fitbit uygulamasında kardiyo-fitness seviyesinin ekran görüntüsü

 • Dış mekanda 7/24 daha iyi ekran görünürlüğü –1000 bitlik yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekran

 • Havacılıkta kullanılan hafif alüminyum saat kasası ile konfor

 • Fitbit veya geliştiriciler tarafından tasarlanmış yüzlerce saat tasarımıyla ekran özelleştirme

 • Fitbit App Gallery’den uygulamalar ve saat tasarımları indirerek Versa’yı kişiselleştirme

 • Arkadaşlarla bağlantı kurarak, yarışmalara katılarak ve rozet kazanarak motivasyon

 • Bilgisayarlarla ve en yaygın iPhone, Android,Windows cihazlarla kablosuz senkronizasyon

 • Fitbit uygulaması ve Fitbit Aria 2 Wi-Fi Smart Scale ile birlikte çalışır


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
EKRAN EGZERSİZLERİ

Bileğinizde çalışan, her harekette size rehberlik eden ve geri bildiriminize dayalı olarak uyarlanan kişiselleştirilmiş ekran egzersizleriyle, hareketi gününüzün bir parçası haline getirin.
BAĞLANTILI GPS

Ekranda tempo ve mesafeyi görmek için Fitbit Versa üzerinden Bağlantılı GPS’i etkinleştirerek koşularınız ve yürüyüşleriniz hakkında daha fazla bilgi edinin ve Fitbit uygulamasında rotanızın haritasını çıkarın.
MÜZİK DENEYİMİ

Fitbit Versa, 300’den fazla şarkıyı, en çok dinlediğiniz Pandora istasyonlarını veya Deezer’dan şarkıları depolayarak en sevdiğiniz müziği istediğiniz her yere götürebilmenizi sağlıyor. Abonelik gerekmektedir.
BLUETOOTH KULAKLIKLAR

Kablosuz müzik ve egzersiz deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için Fitbit Versa’yı, Fitbit Flyer gibi Bluetooth kulaklıklara bağlayın.
UYGULAMALAR

Fitbit Versa ile fitness, finans, sosyal medya, spor için favori uygulamalarınız ve daha fazlası bir tık uzağınızda. Geliştiricilerin hazırladığı yeni uygulamalar ve Fitbit Labs’in deneysel uygulamaları da dahil.
Bildirimler

Gelen çağrılar, takvim uyarıları, kısa mesajlar ve hızlı yanıtlara ek olarak Gmail ve Facebook gibi favori uygulamalarınızdaki güncellemelerle bağlantılı kalın. Telefonunuz yakındayken seçili cihazlarda çalışmaktadır.
4 GÜNDEN FAZLA PİL ÖMRÜ

Bir gün 24 saat sürer. Saatinizin pil ömrü de öyle olmalı. 4 günü aşan pil ömrüyle Fitbit Versa, sabahtan akşama kadar her an takipte. (Kullanıma ve diğer faktörlere bağlıdır)

PUREPULSE SÜREKLİ NABIZ

Kalori yakımını daha iyi izlemek, egzersizler sırasında eforu optimize etmek, dinlenme halindeki nabız trendlerinizi görmek ve kardiyo-fitness seviyenizi keşfetmek için PurePulse Sürekli Nabız fonksiyonunu kullanın.
CÜZDANSIZ ÖDEME – KUZEY VE GÜNEY AMERİKA’YA ÖZEL SÜRÜM, TÜM DÜNYADA PAKETE DAHİL

Cüzdanınız olmadan ödeme yapın ve kredi kartınızı Fitbit Versa’ya yükleyerek puan kazanmaya, hareket halindeyken istediğiniz her şeyi satın almaya devam edin. Bkz: fitbit.com/fitbit-pay/banks
EGZERSİZ MODLARI + SMARTTRACK

Egzersiz sırasında gerçek-zamanlı istatistikler almak için 15’ten fazla egzersiz modu arasından seçim yapın veya sizin için egzersizleri otomatik olarak tanıyıp kaydetmesi için SmartTrack’e güvenin.
TÜM GÜN AKTİVİTE TAKİBİ

Fitbit Versa adımlar, çıkılan basamaklar, aktif dakikalar ve yakılan kaloriler gibi tüm günlük aktiviteleri takip eder ve günün herhangi bir anındaki hareketlerinizin, hedeflerinize ulaşmada ne kadar etkili olduğunu size gösterir.
KADIN SAĞLIĞI

Adet dönemlerinizi ve semptomlarınızı kaydedin. Versa ve Fitbit uygulamasıyla adet döngünüz, uykunuz, aktiviteniz ve kilonuz gibi sağlık istatistiklerinizi kıyaslayın ve vücudunuz hakkında daha fazla bilgi edinin.


KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ ANIMSATICILAR

Hareket etmenizi, su içmenizi, uyku programınıza uymanızı ve daha pek çok ihtiyacı size hatırlatan kişiselleştirilmiş anımsatıcılarla, hedeflerinize ulaşmak için gereken motivasyonu sağlayın.
UYKU TAKİBİ- GENEL

Uyku kalitenizi daha iyi anlayın, her gece uykusu için faydalı bilgiler alın ve uyku düzeninizi sağlamak için yatma saati anımsatıcılarıyla kendinize özel, sağlıklı bir uyku programı düzenleyin.
Uyku Aşamaları

Fitbit Versa, hafif, derin ve REM uyku aşamalarında harcanan süreyi otomatik olarak takip eder ve uyku kalitenizi daha iyi anlamanıza yardımcı olmak için gece uykunuzla ilgili bilgiler verir.
SUYA DAYANIKLLI+ YÜZME TAKİBİ

İster on dakikalık bir duş, ister havuzda on tur olsun, Fitbit Versa 50 metreye kadar suya dayanıklıdır . Yüzme sürenizi takip etmek, plaja gitmek ya da daha fazlası için Fitbit Versa’yı kullanabilirsiniz.
Kardiyo-Fitness Seviyesi

Fitness seviyenizi daha iyi görün ve kişiselleştirilmiş Kardiyo-Fitness Puanı ile zaman içerisinde nasıl ilerleme sağlayabileceğinizi öğrenin.
Rehberli Nefes Egzersizleri Oturumları

Fitbit Versa, nabzınıza göre belirlenen kişiselleştirilmiş nefes egzersizleriyle gün içinde dingin anlar yaşamanıza yardımcı olur.
SAAT TASARIMLARI

İstediğiniz saat tasarımıyla, Fitbit Versa’nın yüksek çözünürlüklü renkli dokunmatik ekranı duruma göre farklı tarzlara bürünebilir.
KABLOSUZ SENKRONİZASYON

Fitbit Versa, bilgisayarlarla ve 200’den fazla Android, iPhone ve Windows cihazıyla otomatik senkronize olur ve istatistiklerinizi, trendlerinizi ve kaydettiğiniz ilerlemeyi Fitbit panelinde gösterir.
KAYIŞLAR VE AKSESUARLAR

Klasik bant yerine metal örgü, metal zincir, premium Horween derisi gibi kayışlarla Fitbit Versa’yı istediğiniz şekilde takın. Ayrı satılmaktadır.

HAFİF TASARIM

Süper hafif geometrik kasa ile tasarlanan Versa, gece-gündüz takabileceğiniz kadar konforlu, ince ve rahat bir saattir.
Panel

Beslenmeden ve sıvı alımından egzersiz ve uykuya kadar, sağlığınızın ve fitliğinizin tablosunu görün; kaydettiğiniz ilerlemeyi takip ederek hedefler belirleyin. Bunların hepsini Fitbit panelini kullanarak yapabilirsiniz.

sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconTariH, ay, GÜN, saat, sayilarin yazimi

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconCumartesi günü en fazla 2 saat, en geç saat 17. 00’da yurda dönecek...

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconTıp eğitiminin temel amacı toplum sağlığının gelişmesini sağlayan...

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit icon5. Deniz yolu ile gelen eşya için, özet beyanın verildiği tarihten...

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconKapalı Spor Salonlarından yararlanmak için gelen tüm personel ve...

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconGeçiş Hakkı Yönetmelik Taslağı Derneğimiz üyeleri tarafından olumlu...

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconBu talimat Üniversitemizin tüm akademik ve idari birimlerinde, çevresinde,...

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconTsk akıllı Kart Yönergesi Değişiklikleri

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit icon1. 2 Bilgi Tüm emsa üyelerinin ve bilhassa tüm emsa yöneticilerinin...

Hayatınızı en iyi şekilde yaşamanızı sağlayan, tüm gün kullanabileceğiniz akıllı saat Fitbit iconProgramlanabilir cpld tabanlı akıllı mikrodenetleyici eğitim seti tasarımı ve uygulaması


kullanım kılavuzu

© 2000-2018
kişileri
kilavuzu.com
.. Ev