2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu2018-2019 ERKEK ÖĞRENCİ EVLERİ BAŞVURU FORMU

Başvuru formunu doldurup, başvuru yapabilmek için İstanbul Arel Üniversitesi’nde öğretim görmeye hak kazanmış olmanız gerekir. Öğrenci Evlerine genellikle ilk gelen alır prensibiyle öğrenciler yerleştirildiği ve yer garantisi verilemediği için mümkün olduğunca erken başvuru yapılması önemle tavsiye edilir. Eksik doldurulmuş başvuruların değerlendirilmesi de gecikecektir.

Bu formu yalnızca öğrenciler doldurmalıdır. Unutmayınız ki burada kalacak kişi öğrencinin kendisi olacaktır. Eğer birlikte kalacak özel bir oda arkadaşı isteği yapıyorsanız, tercih ettiğiniz villa ve oda tipi oda arkadaşınızın tercihiyle aynı olması gerekecektir.

1) KİŞİSEL BİLGİLER (Lütfen okunaklı yazınız)

CİNSİYET : Bay ☐ Bayan ☐

ÖĞRENCİ NUMARASI (Yeni Kayıtlar Hariç):

ADINIZ ve SOYADINIZ :

TELEFON :

GSM :
E-POSTA :
2) DAHA ÖNCE AREL YURTLARINA BAŞVURU YAPTINIZ MI?

Evet☐ …….. Yıl Hayır ☐

3) KAZANDIĞINIZ / OKUDUĞUNUZ / FAKÜLTE / YÜKSEKOKUL

4) KAZANDIĞINIZ / OKUDUĞUNUZ / BÖLÜM5) ÖZEL DURUM İHTİYACI
Eğer bir tıbbi durumunuz, sakatlığınız ya da farklı özel durumunuz varsa, sizinle irtibata geçebilmemiz için lütfen aşağıdaki kutuyu işaretleyiniz.

☐Özel bir durumum var, lütfen benimle irtibata geçiniz.
6) İLGİ ALANLARI:

a. Yaratıcı Sanatlar Villası: Sanata ve kültüre ilginiz vardır. Hobilerinizden bazıları tiyatro, opera, bale, müzik, spor, fotoğraf, görsel sanatlar, el sanatları ya da film içerebilir.

b. Sağlıklı Yaşam & Dumansız Hava Sahası Villası: Canlı ve enerji dolusun. Doğru beslenmek ve sağlıklı yaşamak sizin için önem arz eder. Sigara ve alkol kullanımından rahatsız olursunuz ve uzak durmayı tercih edersiniz.

c. Dereceliler Villası: %100 burslu ve ders ortalamasında okumakta olduğun bölümde en az 2,5 derece yapan bir öğrencisinizdir. İlk tercihinde bu Villa’yı yazmış fakat uygun bulunmamışsanız, sizi ikinci tercih ettiğiniz Villa’yı yerleştirmeye özen göstereceğiz.

7) ODA ARKADAŞI EŞLEŞTİRME

Öğrenci Evlerinde kalmak, sizi daha iyi birer vatandaş yapacağını umduğumuz ulusal bir deneyim kazanmanızı sağlayacaktır. Pek çok değişik kökenden ve kültürden gelen insanlarla birlikte yaşayacak ve öğreneceksiniz. Her ne kadar oda arkadaşı eşleştirme süreci uyumlu eşleşmeleri hedefliyorsa da farklılıklara ayak uydurmaya ve üstesinden gelmeye kendinizi hazır etmelisiniz. Her soruya tek bir cevap veriniz. Oda arkadaşlarının zevkleri ve durumları farklı olabileceği için öğrenciler; müzik, TV, bilgisayar veya video oyunları için kulaklık kullanmaya hazırlıklı gelmelidir.

1) Yaş
2) Kişisel Saatler
3) Odada Çalışma Alışkanlıkları4) Sosyalleşme İhtiyaçları5) Temizliğe Yaklaşım
6) Müzik Tercihi

Oda arkadaşınla birlikte müzik dinlersen hangi tarz müziğin odada çalıyor olmasını istersin?

7) Sigara Kullanımı

Odalarda ve bina içerisinde sigara içilmesi yasak olsa da potansiyel duyarlılık ve alerji sorunlarından dolayı sigara içmeyenleri bir arada tutuyoruz.


8) ODA ARKADAŞI İSTEĞİ
( İsteğe bağlı doldurulur.)

Oda arkadaşınla ilgili isteği lütfen buraya yazınız. İstediğiniz oda arkadaşınızın başvurusunda sizin ad ve soyadınızın ve okul numaranızın olması zorunludur. Aşağıdaki alanı boş bırakırsanız başvuruda verdiğiniz cevapları kullanarak size uygun bir oda arkadaşı bizim tarafımızdan atanacaktır.

NOT: Bina tercihleri ve oda tiplerinin birlikte kalmak istenilen oda arkadaşınkilerle uyumlu olmak zorundadır.

Ad-Soyad : Metin girmek için burayı tıklatın.
Öğrenci Kimlik No : Metin girmek için burayı tıklatın.

Yalnızca üç kişilik odalarda yapılanabilecek birlikte kalmak istenen ikinci oda arkadaşının,

Ad-Soyad : Metin girmek için burayı tıklatın.
Öğrenci Kimlik No : Metin girmek için burayı tıklatın.


9) ODA TİPİ TERCİHLERİ

Aşağıdaki listeden üç oda tipine kadar seçebilirsiniz. Yalnız en azından seçtiklerinizden birinin iki ya da üç kişilik olması zorunludur. Seçtiğiniz oda tipi mevcut değilse, size en uygun odaya yerleştirileceksiniz. Fiyat farkları ile ilgili oda tipi tanımlarını mutlaka okuyunuz. Oda tipleri garantili değildir.

Oda Tipi

10) İMZA ve TARİH


…………………………
Öğrenci İmzası


--------- / ---------- / ----------
Gün Ay Yıl


BAŞVURUNUZU ULAŞTIRINIZ

BİRİNCİ ADIM


Öğrenci Evleri Başvuru Formu’ nu doldurduktan sonra, başvuru içeriklerini tekrar kontrol edip formun tamamını doldurduğunuzdan emin olunuz. Unutmayınız ki eğer özellikle bir oda arkadaşı talebiniz olduysa, bina ve oda tipinizin arkadaşınızın başvuru formuyla uyumlu olması zorunludur. Doldurduğunuz tüm doküman, form ve edindiğiniz banka dekontu gibi evrakların bir kopyasını dosyanızda kendiniz için saklamanızı tavsiye ederiz.


İKİNCİ ADIMÖğrenci Evleri Formu’nu ogrencievleri@arel.edu.tr adresine ulaştırınız.


ÜÇÜNCÜ ADIM


Başvurunuzun onay durumunu belirten e-posta gönderimi için bekleyiniz. Başvurunuzdan sonraki iki hafta içinde onay durumunu belirten e-posta size ulaşmamışsa, lütfen (0212) 860 02 97 veya 0549- 870 41 14 nolu telefon numaralarından başvurunuzla ilgili bilgi alınız.


ODA SEÇENEKLERİ


Herhangi bir villa yurdu özel olarak tercih edemezsiniz ama tercih ettiğiniz oda tipini belirleyebilirsiniz. En güncel oda fiyatlarını http://www.arel.edu.tr/ogrenci-evleri/villa-yurtlar/oda-ucretleri sayfasından öğrenebilirsiniz.

İki Kişilik

İki Kişilik
WC'li

Üç Kişilik

Geniş
Üç Kişilik

Üç Kişilik
WC'li

10.083

11.690

8.400

9.127

10.955
Oda fiyatları 2018-2019 akademik yılı için geçerlidir.

WC / Banyolu odalar sınırlı sayıda olup, erken başvuru yapanlar öncelik kazanacaklardır.

sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu iconOkulumuz Kız-Erkek Pansiyonlu olup 2018–2019 eğitim-öğretim yılında...

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu iconÖğrenci Yurtları, Öğrenci Evleri ve Konukevleri Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu icon2017-2018 Öğretim Yılı için Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane...

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu iconÖĞrenci evleri temiZLİk sorumlusu çalişma talimati

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu iconMsb nam ve hesabina 2018-2019 EĞİTİM ÖĞretim yili iÇİn sağlik biLİmleri...

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu iconMsb nam ve hesabina 2018-2019 EĞİTİM ÖĞretim yili iÇİn sağlik biLİmleri...

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu icon[2] inceleyiniz. Bahar yarıyılı başından itibaren uygun staj yeri...

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu icon2018 -2019 futbol sezonu

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu icon2018-2019 yılı 12 aylık DİŞ sarf malzemeleri tekniK Şartnamesi

2018-2019 erkek öĞrenci evleri başvuru formu icon2018-2019 Güz Dönemi Kurumlar Arası Yatay Geçiş Kılavuzu


kullanım kılavuzu

© 2000-2020
kişileri
kilavuzu.com
.. Ev