TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketikilavuzu.com > kullanım kılavuzu > Evraklar
TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. ‘NİN ECZACILARA ÖZEL HİZMET PAKETİ

Eczacılara özel hizmetlerimizden yararlanın, gücünüze güç katın.

İş'te Siz eczacılara yönelik özel hizmet paketimizin avantajları:

1. SGK Ödemelerine Aracılık Hizmeti

SGK fatura, eczane kan ürünü ve eczane katılım payı ödemeleriniz SGK tarafından belirtilen tarihte hesabınıza aktarılır. Siz de SGK ödemeleriniz için bekleme şartı, taahhüt olmadan aracılık hizmetinden yararlanabilirsiniz.

2.Bireysel Emeklilik Hesabınıza ek katkı!

Siz de hem geleceğinizi bugünden korumaya almak hem de ilave kaynak yaratmak istiyorsanız hemen İş Bankası SGK Sağlık Yardımı Ödemelerine Aracılık hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından size özel oluşturulmuş olan Türk Eczacıları Birliği Grup Emeklilik Planı'ndan kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız adına Bireysel Emeklilik Hesabı açtırarak Sosyal Güvenlik Kurumu Ödemeleriniz üzerinden ek katkı alabilirsiniz.

*SGK Sağlık Yardımı Ödemelerine aracılık edilen eczacılara özel TEB Grup Emeklilik Planından kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız adına Bireysel Emeklilik Hesabı açtırmanız halinde sadece belirlediğiniz bir hesap için ek katkı ödemesi yapılmaktadır. AHE Türk Eczacıları Birliği Grup Emeklilik Planı BEH açılış işlemleri Türk Eczacıları Birliği bünyesindeki TEB ARTI SİGORTA VE REASÜRANS BROKERLİĞİ A.Ş aracılığıyla gerçekleştirilecektir.

3. ÖKC kullanımında MaxiPuan Fırsatı!

SGK sağlık yardımı ödemelerinizi Bankamızdan alıyorsanız, Bankamızın öncelikli banka olduğu, ilgili ayda aktif kullanılan ve ciro geçen ÖKC'ler için MaxiPuan fırsatından yararlanabilirsiniz.

**MaxiPuanlar eczacıların açık ve aktif olan Şirket Kredi Kartına yoksa kredi kartına ya da Bankamatik kartına yüklenecektir. MaxiPuanların kullanımında süre sınırlaması bulunmamaktadır, ancak Maximiles kredi kartlarına yüklenen MaxiPuanlarMaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

Eczacılardan, Bankamız aracılığı ile aldıkları Ingenico IDE280 model masaüstü ÖKC cihazlar için aylık 25 TL, diğer marka ve modeller için ise Bankamızdan alınıp alınmadığına bakılmaksızın aylık 30 TL ÖKC kullanım ücreti tahsil edilecektir. SGK sağlık yardımı ödemelerini Bankamızdan alan eczacılara, Bankamızın ÖKC’de tanımlı öncelikli banka olması ve ÖKC’nin ilgili ayda aktif olarak kullanılması ve ÖKC’den ciro geçmesi koşuluyla Ingenico IDE280 model masaüstü ÖKC cihazlar için aylık 25 TL, diğer marka ve modeller için de aylık 30 TL MaxiPuan hediye edilecektir.  MaxiPuan’lar takip eden ay içerisinde eczacıların açık ve aktif olan Şirket Kredi Kartına yoksa kredi kartına ya da Bankamatik kartına yüklenecektir.

4. Masrafsız Çek Karnesi

Kullanacağınız Çek Karnesi'nden masraf alınmaz. Sadece Değerli Kağıt Bedeli ödeyerek Çek Karnesi alabilirsiniz.

*** Banka tarafından gerekli görüldüğü durumlarda müşterinin kredi değerliğiyle ilgili yapılacak işlemlerde ücret istisnası bulunmamaktadır.

5. İnternet Şubesi'nde Havale ve EFT ücretsiz

İnternet Şubemizden TP havale ve EFT işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirsiniz.

6. TEB Yardımlaşma Sandığı Kredisi

TEB Yardımlaşma Sandığı üyelerine özel masraf ve komisyon olmaksızın TEB Yardımlaşma Sandığı Kredisi kullanabilirsiniz.

7. Vadesiz TL Hesaplarınız için Hesap İşletim Ücreti Muafiyeti

En az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı vermeniz durumunda, Vadesiz TL Tasarruf ve Ticari Hesaplarınızdan Hesap İşletim Ücreti tahsil edilmez.

Eczacılara Özel Hizmet Paketimizdeki ayrıcalıklarımız bunlarla sınırlı değil!

İş Bankası'na geldiğinizde;

İşiniz ve işyerinizle ilgili her türlü ihtiyacınız için ihtiyaç duyduğunuz finansman kaynağına uygun faiz oranları, vade ve teminat koşulları sunan kredilerimize ulaşabilirsiniz.

Vadematik kart ile ticari mal ve hizmet alımlarınızı anında ya da sonradan vadelendirebilir, taksit yapabilir, dilerseniz ekstre erteleyebilirsiniz.

Hesabınızda para olmadığı ya da vadesiz hesap bakiyenizin yeterli olmadığı zamanlarda Kredili Ticari Mevduat Hesabı/Ek Hesap ile uygun faiz oranıyla para çekebilir, hesabınızda her zaman para olmasının rahatlığını yaşayarak otomatik ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Şube kanalımız dışında 0850 724 0 724, İnternet Şubesi, Bankamatik, İşCep, İşTablet ve İşbox gibi Anında Bankacılık Uygulamalarımızdan da yararlanabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Yavuz Karataş:0 442 236 00 52-1400

Figen Sarıcı:0 442 236 00 52 -1300 Direk Hat:0 507 195 51 57

Çiğdem Dikkulak:442 236 00 52- 1000

sosyal ağlarda paylaşmaBenzer:

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconEczacılara Özel Hizmet Paketi

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconTÜrk ekonomi bankasi a.Ş.'Nİn koruma amaçli şemsiye fonu’na bağLI

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconTÜrk ekonomi bankasi a.Ş.'Nİn koruma amaçli şemsiye fonu’na bağLI

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconTÜrk ekonomi bankasi a.Ş.'Nİn koruma amaçli şemsiye fonu’na bağLI

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconTÜrk ekonomi bankasi a.Ş.'Nİn koruma amaçli şemsiye fonu’na bağLI

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconÖzel güvenlik bürolari ve özel güvenlik görevlileriNİn hizmet verdiĞİ alanlar iÇİn genel

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconTÜRKİye ihracat kredi bankasi a.Ş

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconS Türkiye İhracat Kredi Bankası A.Ş

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconVekâletname tüRKİye vakiflar bankasi t. A. O

TÜRKİye iŞ bankasi a.Ş. ‘Nİn eczacilara özel hizmet paketi iconTürkiye Vakıflar Bankası T. A. O. / Genel müDÜRLÜK / head office


kullanım kılavuzu

© 2000-2018
kişileri
kilavuzu.com
.. Ev